• Посилання скопійовано

Документообіг між платниками податків та органами ДПС: що необхідно знати?

Документообіг між платниками податків та органами ДПС відбувається за допомогою Е-кабінету, включаючи листування, надання заяв до контролюючих органів, отримання довідок, проведення звірки зі сплати податків та зборів

Документообіг між платниками податків та органами ДПС: що необхідно знати?

Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків розповідає, що для забезпечення сервісного обслуговування платників, розширення переліку послуг, що надаються органами Державної податкової служби та налагодження партнерських відносин з платниками податків, ДПС України створено та успішно діє електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків».

Згідно з Податковим кодексом України порядок функціонування електронного кабінету визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Документообіг між платниками податків та органами ДПС відбувається за допомогою Електронного кабінету, включаючи листування, надання заяв до контролюючих органів, отримання довідок, проведення звірки зі сплати податків та зборів, робота з Єдиним реєстром податкових накладних та Єдиним реєстром акцизних накладних, інформування платників податків, отримання повідомлень про проведення перевірок, актів перевірки, податкових повідомлень-рішень, подання та отримання митних документів, тощо.

Електронний сервіс «Електронний кабінет платника» працює цілодобово, у режимі реального часу на безоплатній основі через мережу Інтернет. Електронний кабінет платника включає відкриту та приватну частини. Вхід до відкритої частини надається усім користувачам без обов’язкової  ідентифікації особи. Вхід до приватної частини (до особистого кабінету) здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, наданого будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів.

Після ідентифікації в приватній частині платнику надається:

  • доступ до особистої інформації (реєстраційні та облікові дані, дані інтегрованих карток тощо);
  • можливість формування та направлення звітності;
  • реєстрація податкових накладних;
  • можливість користування іншими електронними сервісами.

Нагадуємо, що у приватній частині «Електронного кабінету платника» в пункті меню «Стан розрахунків з бюджетом» платники податків мають можливість у режимі «он-лайн» переглянути інформацію стосовно своїх розрахунків з бюджетом по податках та зборах.

З питань, що виникають в процесі роботи Електронного кабінету, можна звертатись за номером гарячої лінії 0 800 501 007 (напрямок 0).

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»