Головна Усі новини Оподаткування Акцизи

З 1 липня 2019 року за нереєстрацію другого примірника АН в ЄРАН доведеться сплатити фінштраф

За нереєстрацію в ЄРАН другого примірника АН чи РК до неї протягом більш як 120 к.д. після граничного терміну реєстрації такого другого примірника слід буде сплатити штраф в розмірі 2% суми акцизу

ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома, що Законом України від 23.11.2018 р. №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни, зокрема до п. 120².2 ПКУ.

Так, відсутність з вини платника акцизного податку, який отримав пальне або спирт етиловий, реєстрації в Єдиному реєстрі акцизних накладних другого примірника акцизної накладної/другого примірника розрахунку коригування протягом більш як 120 к. д. після граничного терміну реєстрації другого примірника акцизної накладної/розрахунку коригування – тягне за собою накладення штрафу в розмірі 2% суми акцизного податку з відповідних обсягів пального або спирту етилового, зазначених у такій акцизній накладній/розрахунку коригування.

***

Читайте також: Акцизний податок – 2019: що зміниться?

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Реєстрація , Штрафи , Пальне , Акцизна накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі