• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Яку земельну реформу планує Кабмін

Вилучено з «Моїх новин»

Мета земельної реформи - створити клас невеликих фермерських господарств, - Володимир Гройсман

Яку земельну реформу планує Кабмін

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Земельна реформа як одна з ключових реформ програми економічних перетворень, закріплених в новому Меморандумі з ключовим кредитором країни - Міжнародним валютним фондом, має на меті формування в Україні потужного і якісного класу невеликих фермерських господарств - реальних власників землі в нашій країні. Про це в ефірі телеканалу "112.UA" сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Я не підтримаю земельну реформу, яка може бути використана або великими агрохолдингами, або іноземцям, які могли б приїхати в Україну і скуповувати землю. Ми говоримо про відносини між власниками землі, про те, щоб створити міцний якісний середній клас фермерів. Це співпадає з інтересами України", - сказав глава Уряду.

Він підкреслив, що саме таку модель Уряд опрацьовує з Міжнародним валютним фондом та Світовим банком.  

"Мова йде про те, що мораторій (на продаж землі) буде знято лише тоді, коли буде зрозуміла позиція щодо власників землі. Тема землі - надзвичайно чутлива для громадян. І з МВФ, Світовим банком ми взаємодіємо, аби вибудувати сучасні умови обігу земель, - сказав Володимир Гройсман. - Наразі йдеться про те, щоб ми вибудували модель, яка буде дозволяти тільки фізичним особам - громадянам України продавати між собою землю, яка їм належить. І тут буде поставлена крапка, жодних загроз не буде"

Він додав, що багато років українців лякали питанням обігу земель. Однак тепер, на думку Прем’єр-міністра, настав час навчити їх і розказати, як розпоряджатися власною землею і при цьому не дати великим агрохолдингам та іноземцям консолідувати паї.

Володимир Гройсман також висловив сподівання, що в Парламенті зрозуміють точку зору Уряду, оскільки досягнення компромісу в земельному питанні пов’язане з отриманням наступного кредитного траншу по програмі МВФ.

"Умови (отримання коштів) повністю прив’язані до виконання цієї вимоги. Цей процес буде тривати. І важливо, аби ми сконцентрувалися на розвитку країни", - додав Глава Уряду.

Повний текст меморандуму з МВФ дивіться тут>>

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Оподаткування/Інші податки

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інші податки»