Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Одночасно використовуєте воду для виробничих та для власних питних потреб: що з рентною платою?

Ці обсяги води мають оподатковуватися за різними розмірами рентної плати. Як саме, про це далі

Податківці у підкатегорії 121.05 «ЗІР» нагадують, що первинний водокористувач, який має дозвіл на спеціальне водокористування та використовує воду одночасно для виробничих потреб (у тому числі виготовлення напоїв) та для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб обчислює рентну плату за спеціальне використання води за фактичний обсяг води, який вилучено з водного об’єкта, шляхом складання по кожному напрямку використання води окремого додатка 5 до податкової декларації з рентної плати, а саме:

  • за обсяги води, що використані первинним водокористувачем для виробничих потреб та для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб із застосуванням ставок для відповідного водного об’єкта, визначених пп. 255.5.1 та 255.5.2 ПКУ;
  • за обсяги води, що використані первинним водокористувачем для виготовлення напоїв із застосуванням ставок, визначених пп. 255.5.6 ПКУ – за воду, що входить виключно до складу напоїв.

 

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Водокористування , Податкова консультація , Рентна плата

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі