Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Коли проживання відрядженого працівника у готелі є додатковим благом?

Податківці роз'яснили, у якому випадку проживання працівника у відрядженні в готелі є додатковим благом

ДФС у Рівненській області зазначила: у разі якщо відряджений працівник сплатив за проживання в двохмісному номері готелю за двох, то відшкодування йому витрат з віднесенням їх до складу витрат підприємства здійснюється з розрахунку вартості проживання тільки однієї особи.

Якщо ж підприємство відшкодовує працівнику повну вартість двомісного номеру, то вартість другого місця в даному номері буде вважатися додатковим благом відповідно до пп. 164.2.17 ПКУ. А отже, буде включатися до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

Оподаткування додаткового блага здійснюється за ставкою, визначеною п. 167.1 ПКУ (18%).

***

Читайте також: 

Джерело
ДФС у Рівненській області
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
Відрядження , ПДФО , Військовий збір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?