Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Автостанція продає квитки на перевезення багажу: що з ПДВ?

Базою оподаткування ПДВ в автостанції - платника ПДВ, яка здійснює продаж квитків на проїзд в автобусах та на перевезення багажу, є сума, що складається зі станційного збору та плати за послуги з попереднього продажу квитків

ДФСУ у листі від 29.09.2016 р. №21112/6/99-99-15-03-02-15 розглянула питання щодо порядку визначення автостанцією — платником ПДВ бази оподаткування ПДВ при здійсненні операції з постачання (продажу) квитків на перевезення багажу, та повідомила.

У автостанції - платника ПДВ базою оподаткування ПДВ у разі постачання нею  квитків на проїзд в автобусах та на перевезення багажу є винагорода, що включає автостанційний збір. При цьому до бази оподаткування ПДВ автостанції - платника ПДВ не включається вартість перевезення, що перераховується автостанцією — платником ПДВ перевізнику, та сума витрат на страхування пасажирів, яка перераховується страховій компанії.

Отже, базою оподаткування ПДВ у автостанції - платника ПДВ, яка здійснює продаж квитків на проїзд в автобусах та на перевезення багажу, є сума, що складається з автостанційного збору та плати за послуги з попереднього продажу квитків (за наявності такої).

При цьому, якщо автостанції  при здійсненні нею постачання (продажу) квитків на проїзд в автобусах та на перевезення багажу сплачується лише автостанційний збір, то база оподаткування ПДВ буде визначатися виключно із суми автостанційного збору.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Перевезення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?