Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

В Таблиці для розблокування податкових накладних та розрахунків коригування на послуги треба зазначати від 5 до 14 символів коду ДКПП

ДФСУ надала роз'яснення щодо зазначення кодів послуг в Таблиці, яку платник ПДВ подає для розблокування податкової накладної та/або розрахунку коригування. Податківці рекомендують при подальшому складанні податкової накладної/розрахунку коригування зазначати коди послуг, зазначені у Таблиці, яка врахована Комісією ДФСУ

За роз'ясненням ДФС на офіційному сайті, платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, а в перехідний період (з 01 квітня 2017 року до 01 липня 2017 року) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі має право подати на розгляд комісії ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації інформацію за встановленою формою J(F)1312301 щодо:

  • видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
  • кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
  • кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.

При заповненні Таблиці просимо звертати увагу на те, що код послуги заповнюється відповідно до Державного класифікатора продукції та послуг (ДК 016-2010) та має містити від 5 до 14 символів.

При складанні податкової накладної/розрахунку коригування рекомендуємо відображати коди послуг, зазначені у Таблиці, яка врахована Комісією.

Код «33.12» і код «33.12.24-00.00» не ідентичні  і розуміються як різні коди.

 

 

 

Від редакції:

Звертаємо увагу, що згідно з пп. 2 п. 16 Порядку №1307 код послуги згідно з ДКПП можна наводити в податковій накладній або в розрахунку коригування до неї не повністю, але не менше ніж чотири перші цифри відповідного коду.

ДФС у Черкаській області детально розповідала про заповнення Таблиці та повідомлення, новину про це можна прочитати за посиланням>>>

Алгоритм зазначення коду послуги у податковій накладній дивиться у новині>>>

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Звітність , Коригування , ПДВ , Податкова накладна , Блокування ПН/РК

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 13

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?