• Посилання скопійовано

Чи включаються суми ПДВ з вартості знищених товарів до бюджетного відшкодування?

Суми ПДВ, включені до складу податкового кредиту при здійсненні операцій з придбання товарів, які були знищені під час війни, не включаються до обрахунку суми бюджетного відшкодування

Чи включаються суми ПДВ з вартості знищених товарів до бюджетного відшкодування?

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що суми ПДВ, включені до складу податкового кредиту при здійсненні операцій з придбання товарів, які у подальшому були знищені (втрачені) внаслідок дії обставин непереборної сили у період дії воєнного стану, не включаються до обрахунку суми бюджетного відшкодування.

Такі суми ПДВ зараховують до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду до їх повного погашення за рахунок податкових зобов’язань.

Відповідну норму передбачено пп. 69.29 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

 

Джерело: ДПС у м. Києві

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»