• Посилання скопійовано

Як відбувається автоматична реєстрація ПН при врахуванні таблиці даних?

Податківці підкреслили, що за новими правилами при врахуванні таблиці платника автоматична реєстрація ПН/РК в ЄРПН здійснюється на 5-й робочий день

Як відбувається автоматична реєстрація ПН при врахуванні таблиці даних?

ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу платників податку на додану вартість, що постановою КМУ від 02.06.2023 №574 внесено зміни до постанови КМУ від 11.12.2019 №1165. Таким чином, платники отримали  можливість для автоматичної реєстрації податкових накладних у разі виключення платника з переліку ризикових та/або після прийняття комісією рішення про врахування таблиці даних платника. Якщо враховується таблиця платника – автоматична реєстрація ПН/РК в ЄРПН  здійснюється на 5-й робочий день.

В іншому випадку автоматична реєстрація ПН/РК і ЄРПН здійснюється наступного робочого дня після прийняття рішення про виключення платника з переліку ризикових. Увага! Автоматична реєстрація можлива за умови одночасного дотримання певних умов.

***

Читайте також:

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»