• Посилання скопійовано

Нюанси подання повідомлення щодо невідповідності платника ПДВ критеріям ризиковості

Платник ПДВ не має кількісного обмеження щодо подання повідомлення на розгляд комісії регіонального рівня у разі, якщо він не скористався процедурою адміністративного оскарження

Нюанси подання повідомлення щодо невідповідності платника ПДВ критеріям ризиковості

ДПС у Вінницькій області нагадує, що постановою КМУ від 11.12.2019 №1165 затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Питання відповідності/невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня. При цьому платник має право подати до ДПС в електронній формі засобами електронного зв’язку інформацію та копії документів у вигляді повідомлення щодо його невідповідності критеріям ризиковості. Звертаємо увагу, що платник податку не має кількісного обмеження щодо подання повідомлення на розгляд комісії регіонального рівня у разі, якщо він не скористався процедурою адміністративного оскарження.

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»