• Посилання скопійовано

Скільки розблокованих ПН було зареєстровано в ЄРПН за судовими рішеннями?

У 2023 році було виконано 7,5 тисячі судових рішень у справах про зобов'язання зареєструвати ПН на загальну суму 11,4 млрд гривень. З них 5,6 тисячі рішень суду надійшли у 2023 році, а решта – рішення минулих періодів

Скільки розблокованих ПН було зареєстровано в ЄРПН за судовими рішеннями?

Гетманцев у своєму Телеграм-каналі розповів, що у 2023 році вдалося налагодити роботу з виконання рішень суду щодо обов’язкової реєстрації податкових накладних.

Проблема з виконанням рішень суду в останні кілька років виникала постійно. Виправити ситуацію вдалося завдяки оновленню підходів та оптимізації механізмів організації роботи ДПС. Вдалося забезпечити виконання залишку рішень попередніх років та не допустити появи нових затримок у 2023-му.

Тож торік було виконано 7,5 тисячі судових рішень у справах про зобов'язання зареєструвати податкові накладні на загальну суму 11,4 млрд гривень. З них 5,6 тисячі рішень суду надійшли у 2023 році, а решта – рішення минулих періодів.

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»