• Посилання скопійовано

Нюанси реєстрації РК до ПН на зменшення після розблокування

Для РК на зменшення ПЗ з ПДВ умовою для реєстрації в ЄРПН є наявність на дату набрання чинності рішенням про реєстрацію РК реєстраційної суми у покупця

Нюанси реєстрації РК до ПН на зменшення після розблокування

Податківці у підкатегорії 101.18 ЗІР підкреслили, що РК до ПН будуть  зареєстровані після ліквідації реєстрації платника ПДВ, за умови достатньої реєстраційної суми (визначеної п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), або за рахунок SПеревищ., зменшеного на суму задекларованих до сплати податкових зобов’язань за періоди починаючи з 01 липня 2015 року (включаючи податкові зобов’язання, які були сплачені платником податку, та податкові зобов’язання, які не були сплачені платником податку) та збільшеного на значення показника SПопРах за умови, що сума ПДВ, вказана в незареєстрованих податкових накладних, у повному складі включена до складу податкових зобов’язань податкової декларації за відповідний період та платником сплачено всі задекларовані зобов’язання з ПДВ до бюджету. 

Але для розрахунків коригування (у разі зменшення суми компенсації вартості товарів (послуг) на користь їхнього постачальника (продавця)) умовою для реєстрації в ЄРПН є наявність на дату набрання чинності рішенням про реєстрацію розрахунку коригування реєстраційної суми (визначеної п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 ПКУ) у контрагента-покупця.

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»