• Посилання скопійовано

Скільки ПН та РК було заблоковано у травні 2024 року?

У травні 24 тис. платників (15% до тих, які подавали ПН/РК на реєстрацію) було заблоковано 218 тис. ПН/РК на суму ПДВ 4 млрд грн, при цьому порівняно з квітнем кількість заблокованих ПН/РК збільшилась на 24%

Скільки ПН та РК було заблоковано у травні 2024 року?

В окремій новині ми вже зазначали, що на своє депутатське звернення Южаніна отримала інформацію від ДПС щодо окремих питань роботи СМКОР у травні 2024 року.

В  її окремому пості у Телеграм-каналі йдеться про кількість ПН та РК, які було заблоковано у травні 2024 року. 

У  травні 24 тис. платників (15% до тих, які подавали ПН/РК на реєстрацію) було заблоковано 218 тис. ПН/РК на суму ПДВ 4 млрд грн, при цьому порівняно з квітнем кількість заблокованих ПН/РК збільшилась на 24%.

18,9 тис. платників подали копії документів для розблокування 155 тис. ПН/РК на суму 3 млрд грн. 

17 тис. платників за результатами рішень комісій ДПС були зареєстровані зупинені раніше 138 тис. ПН/РК на суму 2,6 млрд грн. 

У травні після виключення платника з переліку ризикових автоматично зареєстровано в ЄРПН зупинені 18 тис. ПН/РК (8% від заблокованих ПН/РК) від 234 платників (1 % від кількості платників, яким заблоковано ПН/РК). 

За рішенням суду у травні 722  платникам  було зареєстровано 2 542 ПН/РК. 

Слід зазначити, що у 2024 році щомісяця в середньому 684 платникам за рішеннями судів відновлюють реєстрацію ПН/РК.

Нардепка підкреслила, що СМКОР, особливо в умовах війни, перетворилась для бізнесу на жахливу репресивну систему.

 

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»