Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

ДФС про амортизацію малоцінних необоротних активів

У рядках 1.1.1 та 1.2.1 АМ декларації з прибутку зазначаються різниці, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів, без урахування амортизації малоцінних необоротних матеріальних активів
ДФС про амортизацію малоцінних необоротних активів

Податківці у листі від 02.03.2017 р. №4349/6/99-99-15-02-02-15 зазначили: оскільки малоцінні необоротні матеріальні активи не належать до основних засобів, то різниці, які визначаються згідно зі ст. 138 ПКУ, за такими активами у платника не виникають.

Відображення різниць, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів та передбачають коригування фінансового результату до оподаткування на підставі п. 138.1 ПКУ, здійснюється у рядках 1.1.1 та 1.2.1 АМ додатка РI «Різниці» до рядка 03 РI декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженої Наказом №897:

— у рядку 1.1.1 додатка РI до декларації відображається сума нарахованої амортизації необоротних активів відповідно до НП(С)БО або МСФЗ;

— у рядку 1.2.1 АМ додатка РI до декларації відображається сума розрахованої амортизації необоротних активів відповідно до п. 138.3 ПКУ.

Таким чином, у рядках 1.1.1 та 1.2.1 АМ зазначаються різниці, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів, без урахування амортизації малоцінних необоротних матеріальних активів.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Амортизація , Малоцінні необоротні активи , Податкова звітність , Податок на прибуток , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі