Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Подали декларацію з прибутку не за тим форматом: чи буде відповідальність?

Податківці наголосили, що ПКУ не встановлено штрафу за таку дію

ДФС у підкатегорії 102.23.01 «ЗІР» наголошує, що  ПКУ не передбачає відповідальності платника податків за подання до контролюючого органу податкової декларації з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді за неправильним ідентифікатором форми.

Водночас, платнику податку на прибуток, який використовує базовий звітний (податковий) період квартал та подав Декларацію за неправильним ідентифікатором пропонуємо подати в електронному вигляді до контролюючого органу декларацію за 2018 рік:

  • за ідентифікатором J0100117, зазначивши позначку «Звітна нова» (до закінчення граничного терміну подання Декларації) або «Уточнююча» (після закінчення граничного терміну подання Декларації);
  • або за ідентифікатором J0100116, зазначивши позначку «Звітна нова» (до закінчення граничного терміну подання Декларації) або «Уточнююча» (після закінчення граничного терміну подання Декларації).

***

Читайте також:

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Відповідальність , Податкова консультація , Податок на прибуток , Штрафи , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?