• Посилання скопійовано

В Криму скасовано сплату фіксованого сільськогосподарського податку

На території півострова Крим не справляються такі загальнодержавні податки як плата за землю, а саме: фіксований сільськогосподарський податок

В Криму скасовано сплату фіксованого сільськогосподарського податку

ДПІ у Голосіївському районі інформує, що відповідно до ст.5 Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" (далі - Закон) на території півострова Крим не справляються такі загальнодержавні податки як плата за землю, а саме: фіксований сільськогосподарський податок (ФСП).

Так, згідно зі ст. 302 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування ФСП - є площа сільськогосподарських угідь. Законом визначено, що загальнодержавні податки і збори не справляються з об'єктів оподаткування (в тому числі об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням) на тимчасово окупованій території.

Особи, які перебували на обліку в контролюючих органах або мали місцезнаходження (місце проживання) на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя на початок тимчасової окупації, звільняються від обов'язку подання до контролюючих органів декларацій (крім митних декларацій), звітності та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів протягом строку такої тимчасової окупації та після її завершення (частина перша п.12.3 ст.12 Закону)

Джерело: ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС

Рубрика: Оподаткування/Фіксований с/г податок

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Фіксований с/г податок»