Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

ЕЦП від АЦСК ІДД ДФС можна отримати у будь-якому ЦОП

Податківці нагадали правила отримання ЕЦП від АЦСК ІДД ДФС

Платник податків може звернутись до будь-якого відокремленого пункту реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС для отримання електронних довірчих послуг. При цьому ідентифікація фізособи, яка звернулася для отриманням ЕДП, здійснюється за умови її особистої присутності.

Звертаємо увагу, що строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від АЦСК ІДД ДФС, становить два роки з моменту їх формування.

Перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг, наведено у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС, у підрозділі «Підготовка документів та реєстрація».

А детальну інформацію щодо режиму роботи, розміщення віддалених пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС можна отримати на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС в розділі «Пункти обслуговування».

***

Читайте також:

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Електронний документ , Звітність , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?