Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

З травня 2020 року запрацює новий ЄДР (спочатку у тестовому режимі)

За словами заступника міністра юстиції, з травня 2020 року має бути запроваджено нове програмне забезпечення ЄДР. В ньому буде значно покращено якість та структурованість даних, зокрема і тих, що стосуються кінцевих бенефіціарних власників

Під час брифінгу, який відбувся після підписання Меморандуму, заступник міністра юстиції Ольга Оніщук зазначила, що питання створення механізму захисту бенефіціарних власників давно перебуває на порядку денному Уряду. 

Вона наголосила, що відповідний реєстр (від ред. – ЄДР) є повністю відкритим та доступним для громадськості. У скороченому вигляді він оновлюється щодня, у розширеному – кожні 5 днів.

Окремо заступник міністра юстиції зазначила, що незабаром буде впроваджено нове програмне забезпечення Єдиного державного реєстру. В тестовому режимі його буде впроваджено в експлуатацію на початку травня 2020 року. 

«В оновленому програмному забезпеченні ЄДР значно покращено якість та структурованість даних, зокрема і тих, що стосуються кінцевих бенефіціарних власників», – повідомила заступник Міністра.

Зауважимо, що 24 лютого Нацбанк спільно з іншими державними органами та громадськими організаціями підписав Меморандум про співпрацю у розбудові механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників та створення першої Транснаціональної електронної лабораторії (ТеЛАБ). Про це ми писали тут.

***

Читайте:

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Статутний капітал , Електронний документ , Перевірки , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі