• Посилання скопійовано

Нові форми скарг на відмову в реєстрації ПН/РК – в оновленому «Єдиному вікні»

Податківці оновили «Єдине вікно» до версії 1.32.7.0 станом на 17.06.2024. Додано нові форми скарг на відмову в реєстрації ПН/РК, про неврахування таблиці даних платника ПДВ та рішення про відповідність платника ПДВ критеріям ризиковості

Нові форми скарг на відмову в реєстрації ПН/РК – в оновленому «Єдиному вікні»

ДПСУ оприлюднила оновлення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» до версії 1.32.7.0 станом на 17.06.2024.

Цей  комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 23.12.2023 по 17.06.2024 включно та встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.32.* При цьому всі персональні довідники та налаштування користувача залишаються незмінними.

Нагадаємо, що з 16 червня платник ПДВ, який подав скаргу на відмову в реєстрації ПН/РК, зможе брати участь у розгляді матеріалів скарги особисто або через свого представника в режимі відеоконференції для надання усних пояснень. Зверніть увагу: форми скарг оновлено! З огляду на це та на виконання наказу Мінфіну від 13.06.2024  №703:

  • F/J 1313205 - Скарга щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • F/J 1315902 - Скарга щодо рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість;
  • F/J 1316002 - Скарга щодо рішення про відповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку;
  • F/J 1417801 - Повідомлення щодо участі платника податку в режимі відеоконференції у розгляді матеріалів скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість, про відповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку.

 

 

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»