Головна Усі новини Облік та звітність Первинні документи, типові форми

Звіт за формою №Ф4-ФСС з ТВП за І півріччя 2016 року слід подати до 20 липня

Фонд з ТВП нагадує про наближення терміну подання звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням

Виконавча дирекція Київського міського відділення ФСС з ТВП нагадує, що страхувальники зобов’язані складати та подавати звіт не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця, тобто за І півріччя 2016 року – до 20 липня 2016 року (включно).

Відповідно до п. 2 та п. 8 част. 2 ст. 15 Закону № 1105-XIV та п. 3.1, п. 4.1 Порядку №4, роботодавець зобов’язаний вести облік коштів соціального страхування і своєчасно надавати Фонду встановлену звітність щодо цих коштів. 

Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням подається за формою №Ф4-ФСС з ТВП до робочого органу ФСС ТВП за місцем обліку. 

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП подається у разі наявності у страхувальника заборгованості по субрахунку 652 на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунку у звітному кварталі (наявність витрат за рахунок коштів Фонду, перерахування або отримання страхових коштів, виправлення помилок попередніх періодів).

Звіт подається на вибір страхувальника одним із способів:

  • в електронній формі ( за умови укладання договору з робочим органом Фонду та поновлення ключів ЕЦП після закінчення терміну їх дії). Докладніше >>;
  • на паперових носіях;
  • надсилаються поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення (не пізніше ніж за десять днів до закінчення строку подання звітів).

Звіти не приймаються:

  • у разі наявності помилок, помарок, виправлень;
  • за відсутності підписів керівника, головного бухгалтера (при наявності такої посади у страхувальника) та печатки.

За неподання або несвоєчасне подання встановленої звітності передбачена адміністративна відповідальність. Так, статтею 1655 КУпАП передбачено, що неподання або несвоєчасне подання встановленої звітності посадовими особами підприємств, установ, організацій, фізичними особами, які використовують найману працю, тягне за собою накладення штрафу від 8 до 15 н.м.д.г. (136-255 грн - від ред.) Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, тягнуть за собою накладення штрафу від 10 до 20 н.м.д.г. (170-340 грн - від ред.)

Новини на тему:

 - Звіт за формою №Ф4-ФСС з ТВП: рекомендації щодо заповнення;

 - Виправляємо помилки у звіті за формою №Ф4-ФСС з ТВП;

 - Відображаємо фінансові санкції за результатами перевірок у звіті за формою №Ф4-ФСС з ТВП

Джерело
Фонд соціального страхування України
Рубрика:
Облік та звітність / Первинні документи, типові форми
Теги:
Звітність , Фонд ТВП

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?