• Посилання скопійовано

Затверджено форми державних статспостережень зі первинної облікової документації і статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства

Наказ Держкомстату від 13.12.2011 р. №343 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень і первинної облікової документації зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства»

Держкомтат затвердив форми державних статспостережень зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, та вводить їх у дію, починаючи:

1) зі звіту за січень 2012 р.:

- №А (місячна) «Про обсяги продажу сільгосппродуктів і худоби на міському ринку» (поширюється на юросіб і фізосіб-СПД, які мають ринки та включені до вибіркового обстеження).

- №2 (місячна) «Бланк щомісячної реєстрації цін на міському ринку» (поширюється на органи державної статистики, які реєструють ціни на сільгосппродукти і худобу на ринках, включених до вибіркового обстеження).

2) зі звіту за I кв. 2012 р. – №3-торг (квартальна) «Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі та мережі ресторанного господарства» (поширюється на всіх юросіб (підприємства), їх відокремлені підрозділи, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства).

Також Держкомтстат затвердити форми первинної облікової документації вибіркового обстеження продажу сільгосппродуктів на міських ринках, та вводить їх у дію, починаючи зі звіту за січень 2012 р.:

- №3 (місячна) «Блокнот обліку обсягів продажу сільгосппродуктів на міському ринку» (поширюється на юросіб і фізосіб-СПД, які мають ринки та включені до вибіркового обстеження).

- №4 (місячна) «Блокнот реєстратора цін на міському ринку» (поширюється на юросіб і фізосіб-СПД, які мають ринки та включені до вибіркового обстеження).

 

Автор: Хоміцка Маріанна

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»

  • Скільки транзитних декларацій оформлено у І кварталі 2025 року?
    У І кварталі 2025 року ДМС оформила 25,8 тис. транзитних декларацій, що на понад 2 тис. більше, ніж у попередньому кварталі. Це найбільша кількість декларацій за квартал з початку приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту
    18.04.202511
  • Продаж авто: як відзвітувати та сплатити податки?
    Якщо фізособа продала рухоме майно і з цього доходу не було сплачено ПДФО або ВЗ, то вона зобов’язана до 1 травня року, наступного за звітним, подати декларацію про майновий стан і визначити відповідні ПЗ та до 1 серпня сплатити такі ПЗ
    18.04.202516
  • Чи можна сформувати заяву-розрахунок за паперовими лікарняними?
    В особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг ПФУ страхувальники можуть сформувати заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності. Для цього у формі заяви-розрахунку потрібно зазначити тип листка непрацездатності – “паперовий”
    18.04.2025537
  • Як заповнити таблицю 1.1 додатка 2 до декларації з ПДВ?
    У таблиці 1.1 додатка 2 розшифровується вся сума ПДВ до бюджетного відшкодування, яка виникла за рахунок коригування ПЗ за операцією з експорту РЕЗ, та заповнюється у разі декларування такої суми до бюджетного відшкодування у графі 9 таблиці 1 додатка 2
    18.04.202588
  • Скільки декларацій про майновий стан вже подано за 2024 рік?
    Наразі сума задекларованих доходів становить 88,2 млрд грн. Це на 32,7 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. На 14 квітня вже подано понад 104 тис. декларацій про майновий стан. Це – 101% від показника минулорічної кампанії
    17.04.202526