• Посилання скопійовано

Заповнення таблиці 3 додатка 1 до декларації з ПДВ у разі коригування податкового кредиту

Як заповнюється таблиця 3 додатка 1 до податкової декларації з ПДВ у разі коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 ПКУ за обсягами придбання товарів/послуг, необоротних активів, включених у рядок 15 декларації?

кип-037725Пунктом 4.5 р. V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2011 р. №1492, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 р. за №1333/20071 (далі — Порядок №1492), визначено, зокрема, що в рядку 16.1.3 податкової декларації з ПДВ відображається коригування згідно зі ст. 192 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями обсягів придбання, за якими податок на додану вартість не включався до податкового кредиту і які було включено у рядок 15.2 податкової декларації.
При заповненні цих рядків обов’язковим є подання (Д1) (Додатка 1) до декларації, який заповнюється в розрізі контрагентів та розрахунків коригування до податкових накладних.
Формою Додатку 1 до податкової декларації з ПДВ, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2011 р. №1492, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 р. за №1333/20071, передбачено, що у разі коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 ПКУ за обсягами придбання товарів/послуг, необоротних активів, включених у рядок 15 податкової декларації з ПДВ, платнику податку слід заповнювати таблицю 3.
Відповідно до встановленої форми таблиці 3 Додатку 1 до податкової декларації з ПДВ платник податку при її заповненні зазначає:
у графі 2 — найменування (прізвище, ім’я, по батькові — для фізичних осіб);
у графі 3 — індивідуальний податковий номер;
у графах 4 — 5 — відповідно дату та номер податкової накладної, за якою проводиться коригування;
у графах 6 — 7 — відповідно номер та дату отримання отримувачем (покупцем) розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної;
у графі 8 — підставу для коригування податкового кредиту з податку на додану вартість (наприклад, повернення товарів);
у графі 9 — обсяг постачання (без ПДВ) (+ чи -);
у графі 10 — суму ПДВ з урахуванням частки використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними (ввезеними) товарами/послугами та необоротними активами між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями (+ чи -).

Джерело: ДФС у Волинській обл.

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»