• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

ДФСУ дозволила подати звіт про контрольовані операції за 2015 рік до 4 травня

Вилучено з «Моїх новин»

Новий лист ДФСУ щодо подання та заповнення звіту про контрольовані операції

ДФСУ дозволила подати звіт про контрольовані операції за 2015 рік до 4 травня

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Державна фіскальна служба України листом від 27.04.2016 р. №15055/7/99-99-01-03-02-17 інформує платників з питань подання та заповнення звіту про контрольовані операції.

Як роз'яснюють податківці, у 2016 році останній день строку подання звіту про контрольовані операції (30 квітня 2016 р.) припадає на вихідний день, а тому із врахуванням вимог п.49.20 ст. 49 Податкового кодексу України останнім днем строку буде вважатися 4 травня 2016 року.

Також платникам варто ознайомитися з листом ДФС України від 14.04.2016 р. №13362/7/99-99-19-02-02-17 з актуальних питань застосування норм податкового законодавства щодо трансфертного ціноутворення. Докладніше >

***

Про нюанси заповнення звіту про контрольовані операції читайте в роз'ясненнях податківців тут, а також аналітиків "Дебету-Кредиту" ось тут >>  

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДФC у Тернопільській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»