Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Режим роботи ДФС щодо приймання податкової звітності (в тому числі електронної)

ДФС на ресурсі "ЗІР" (підкатегорія 135.03) оприлюднила режим роботи контролюючих органів щодо приймання податкової звітності, у тому числі в електронному вигляді

Час прийому відвідувачів Центру обслуговування платників (далі - ЦОП), створеного при ГУ ДФС, ДПІ, відділенні (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг):

  • з понеділка по четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.,
  • у п’ятницю - з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.,
  • у суботу - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин;
  • обідня перерва - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.

В останній день граничного строку подання звітності, визначеного п. 49.18 ПКУ (з урахуванням вимог п. 49.20 ПКУ), час роботи ЦОП подовжується до 20 год. 00 хвилин.

У разі значної кількості відвідувачів куратор ЦОП зобов’язаний збільшити час роботи ЦОП з дотриманням вимог трудового законодавства.

Для уточнення роботи ЦОП необхідно звертатися до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації.

 *****

ВАЖЛИВО!

Терміни прийняття податкової звітності контролюючим органом в електронному вигляді не відрізняються від термінів прийняття її у паперовому виглядіза винятком подання податкової звітності в електронній формі в останній день граничного строку подання.

В останній день граничного строку подання податкової звітності в електронній формі контролюючі органи приймають податкову звітність до останньої години (до 24-ї години) дня, в якому спливає такий граничний строк.

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Електронна звітність , Податкова звітність , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 34

Новини по темі

Консультації по темі