Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Нова форма декларації з туристичного збору – у проекті наказу Мінфіну

ДФСУ оприлюднила проект наказу Мінфіну, яким пропонується викласти в новій редакції форму декларації з туристичного збору

7 лютого 2019 року ДФСУ оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України (завантажити), яким пропонується викласти в новій редакції Податкову декларацію з туристичного збору.

Проект наказу розроблено з метою приведення форми декларації у відповідність до ст. 268 ПКУ та постанови КМУ від 27.12.2010 р. №1233 (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 31.10.2018 р. № 891). Про зміни у порядку сплати туристичного збору з 2019 року читайте тут.

У новій формі декларації передбачені:

  • нова база справляння туристичного збору,
  • можливість зазначити ставки збору, встановлені органом місцевого самоврядування для внутрішнього або для в’їзного туризму,
  • можливість зазначити суми авансових платежів.  

Крім цього, проектом передбачено, що у разі визначення суб’єкта господарювання податковим агентом на території адміністративно-територіальних одиниць, які відповідають різним кодам органів місцевого самоврядування за КОАТУУ, але ці адміністративно-територіальні одиниці обслуговуються одним контролюючим органом, надається одна декларація з кількома додатками відповідного типу (на сьогодні декларації надаються окремо по кожній адміністративно-територіальній одиниці).

У проекті також визначені поля для зазначення даних щодо обліку податкової пільги з туристичного збору.

Очікується, що цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. А поки що зауваження та пропозиції до проекту можна надавати упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – vpopova@sfs.gov.ua,
  • Державна регуляторна служба України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.
Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Туристичний збір , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +