Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Як заповнювати рядки щодо військового збору у розділі ІІ форми №1ДФ?

У рядку «Військовий збір» відображається загальна сума нарахованого доходу

ДФС у Запорізькій області розповідає, що особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.

Форма та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) затверджений наказом МФУ від 13.01.2015 р. №4.

Так, у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір»:

  • у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками).

Відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

Тобто, у рядку «Військовий збір» відображається загальна сума нарахованого доходу.

Від редакції: Податківці цього разу не зупинилися на порядку зазначення суми доходу в розділі ІІ ф. №1ДФ. В інших своїх роз'ясненнях податківці вказували, що у графах щодо доходу рядка «Військовий збір» зазначається загальна сума доходів, що була нарахована (виплачена) платникам податків, зокрема, і виплати фізичним особам, з яких військовий збір не утримується – доходи підприємців, допомога по вагітності та пологах та решта неоподатковуваних доходів. Про таку позицію податківців ми розповідали туттут і тут.

Джерело
ДФС у Запорізькій області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , Військовий збір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?