Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Помилка у Звіті про пільги: як виправити та чи буде штраф?

Податківці роз'яснюють, що чинним законодавством не встановлено порядку виправлення помилок в Звіті про пільги. Тому якщо помилилися в сумі пільги в поточному році, це виправляється наростаючим підсумком (у наступних Звітах за цей рік). А ось за минулі роки подати уточнюючий Звіт не вийде.

«Вісник. Офіційно про податки»

Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за формою згідно з додатком до Порядку №1233.

Звіт подається за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем реєстрації суб’єкта господарювання протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду.

Порядок визначення сум податків та зборів, не сплачених до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України, затверджений наказом ДПА від 29.03.2011 р. № 167.

Оскільки Звіт про суми податкових пільг складається наростаючим підсумком з початку року та з урахуванням того, що нормативними документами не передбачено механізм подання уточненого Звіту, допущені помилки необхідно виправляти у черговому Звіті про суми податкових пільг у межах року.

Виправлення помилок у Звіті про суми податкових пільг не призводить до нарахування штрафних санкцій. За звітні періоди минулих років суб’єкти господарювання не мають можливості подати Звіти з уточненими показниками.

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Відповідальність , Звітність , Штрафи , Пільги

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі