• Посилання скопійовано

Інвестиції в майбутнє вашого бізнесу: чому СМАРТ КАСА – це просто, вигідно та ефективно?

Бізнес - постійні перегони. Перегони за якістю, зручністю, швидкістю і конкурентоспроможністю. Сьогоднішній ринок диктує свої правила гри, і лише той, хто гнучкий, готовий до інновацій та шукає додаткові шляхи для розвитку, завжди знаходиться на крок попереду

Інвестиції в майбутнє вашого бізнесу: чому СМАРТ КАСА – це просто, вигідно та ефективно?

Повернення перевірок та штрафів за невикористання реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО) з 1 жовтня стало серйозним викликом для багатьох підприємців. Але з комплексним рішенням 5в1 «СМАРТ КАСА» існує можливість не лише виконати вимоги законодавства, але й заощадити кошти та час, адже це інноваційний пристрій, який зробить рутинні бізнес-процеси набагато ефективнішими.

 

СМАРТ КАСА - це набагато більше, аніж просто касовий апарат чи ПРРО. Розглянемо, наприклад, його унікальні характеристики:

 • Комплексність. СМАРТ КАСА включає в себе функціонал касового апарата, банківського термінала, сканера штрих-кодів, принтера чеків і навіть надає підприємцю власну систему обліку. Це забезпечує інтеграцію всіх необхідних інструментів в одному пристрої, заощаджуючи ваші кошти на придбання зайвого обладнання та його обслуговування;
 • Готовність до фіскалізації. Кожен клієнт отримує програмний РРО в подарунок, що дозволяє без труднощів дотримуватись правил діючого законодавства щодо фіскалізації торговельних операцій;
 • Мобільність та інтуїтивність. Простий та зрозумілий інтерфейс разом з портативністю пристрою роблять його ідеальним для будь-якого бізнесу - від маленьких магазинів до великих торговельних мереж.

 

Що ж робить СМАРТ КАСА незамінною у продажах? Ваші клієнти зможуть легко сплачувати за товари та послуги карткою або безконтактно з Apple Pay або Google Pay завдяки вбудованому банківському терміналу. Інтерфейс каси інтуїтивно зрозумілий, що спрощує навчання нових працівників, а сам пристрій може працювати від усіх типів зв'язку, що гарантує надійність та безперебійну роботу за будь-яких умов. Вбудований принтер з можливістю нанесення власного логотипу на чеки стане чудовим маркетинговим інструментом для вашого бізнесу, а сканер штрих-кодів забезпечує швидкість та точність під час продажу.

 

Забудьте про орендні платежі за обладнання та годинні очікування відповідей від сервісних підтримок. СМАРТ КАСА відкриває нові горизонти для вашого бізнесу, перетворюючи витрати на інвестиції в майбутнє. Відчуйте себе по-справжньому власником свого бізнесу з особистим кабінетом підприємця. Це хмарна система обліку з можливістю підключення до неї з будь-якого місця чи пристрою, що дозволяє:

 • Керувати відразу кількома торговими точками та моніторити робочі процеси бізнесу в режимі реального часу.
 • Отримувати швидкий доступ до статистики бізнесу, аналітики окремих торгових точок чи касирів.
 • Переглянути архів транзакцій та чеків – тепер можна не хвилюватись, що клієнт не взяв чек і повернувся за ним. Всі чеки залишаються в пам’яті системи.
 • Імпортувати каталог товарів у форматі Excel, що економить час на наповнення асортименту та додавання залишків.

 

"Якщо ви думаєте, що СМАРТ КАСА - це лише касовий апарат, і більше це обладнання ні на що не спроможне - ви дуже помиляєтеся, - розповідає Тарас Вілянський, керівник з розвитку бізнесу «СМАРТ КАСИ». - Це революційний продукт, який було розроблено з урахуванням усіх потреб підприємця. Наша команда постійно стежить за законодавчими змінами, адаптує під них програмне забезпечення, щоб клієнти завжди залишалися в легальному полі та були найкращими серед своїх конкурентів. Я пишаюсь тим, що ми робимо і пишаюсь підприємцями, котрі працюють, підтримують економіку країни та добросовісно сплачують податки!".

 

Окрім адаптації до законодавства, СМАРТ КАСА підлаштовується під потреби клієнтів. Тарас зазначає: "Ми намагаємося дивитися на бізнес очима підприємця, розуміти його  потреби. Тому кожен аспект нашого продукту - це відгук на реальні потреби ринку».

 

Придбання СМАРТ КАСА - це не витрата, це інвестиція у ваш спокій, час та ефективність бізнесу. Розробники пристрою кожного дня роблять продукт ще кращим, щоб завдяки СМАРТ КАСА підприємець отримував готовий до використання комплексний інструмент для ведення бізнесу. Сертифікація обладнання, зручність інтерфейсу, можливість підключення рахунку будь-якого банку завдяки еквайрингу від банків-партнерів - все це зроблено для того, щоб підприємець міг фокусуватися на головному - своєму бізнесі.

Не залишайтеся осторонь цієї революції у світі бізнесу. СМАРТ КАСА – ваш шанс бути завжди на крок попереду. Це не лише інвестиції в технології, але й інвестиції у ваш майбутній успіх!

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини партнерів

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини партнерів»

 • Навіщо бухгалтеру Макбук?
  Бухгалтер — працівник, на якому тримається фінансова, облікова та статистична складова бізнесу, а його головний інструмент — персональний комп’ютер. Його робота часто передбачає професійну активність 24/7, крім потужного компа з усіма потрібен ще й лептоп
  27.11.2023307
 • Про перекредитування простими словами
  Бувають випадки, коли людина вже має боргові зобов’язання перед одним банком, але інший пропонує більш вигідні умови надання коштів. У цьому випадку допоможе рефінансування кредиту або перекредитування. IdeaBank пропонує таку послугу для своїх клієнтів
  17.11.202390
 • Як пройти перевірки трансфертного ціноутворення в період воєнного стану?
  Зверніться до фахівців з досвідом і знаннями в галузі міжнародної торгівлі та ТЦУ для ефективного проведення перевірок
  30.10.2023370
 • Цифрова зарплатна картка стала доступна клієнтам Sense Bank
  З 5 жовтня 2023 року Sense Bank надає клієнтам унікальну можливість — миттєво оформити цифрову зарплатну картку онлайн. Замовити її можна за допомогою QR-коду прямо з кабінету бухгалтера або відділу персоналу, відразу активувати та користуватись
  09.10.2023504
 • Облік товарних запасів ФОП може вести одразу у ПРРО!
  Як відомо, ФОПам, що займаються торгівлею, необхідно вести облік товарних запасів за встановленою формою відповідно до Порядку Мінфіну від 03.09.2021 № 496. Розповідаємо, як це просто зробити разом із ПРРО Cashalot з модулем «Склад»
  04.10.20232 577