Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Редакція електронних видань «Дебет-Кредит» підготувала для передплатників новий спецвипуск «Підсумки місяця. Листопад»

Вийшов новий спецвипуск «Підсумки місяця. Листопад»

В цьому році всі передплатники електронної версії «ДК», на додаток до звичайних щотижневих випусків, отримали ще і спеціальні тематичні номери: «Оренда і лізинг», «Каса і розрахунки готівкою», «Доходи та витрати»,  «ПДВ. Практика застосування Податкового кодексу України», актуальний «Податковий кодекс», «Бази персональних даних», «Відрядження», «Основні засоби на підприємстві», «Видача коштів під звіт», «Розподіл прибутку. Дивіденди»  ...

З січня місяця тільки для передплатників електронного «Дебету-Кредиту» редакція щомісяця готує спецвипуск «Підсумки місяця».

«Підсумки місяця» — це розширений огляд найбільш цікавих професійних новин за місяць, в яких не лише перераховані нововведення, а й подано їх докладний опис.

Спецвипуск «Підсумки місяця. Листопад» доступний в програмі GC Reader з 6 грудня аналогічно номерам електронного «Дебету-Кредиту».

Бажаємо вам приємного читання!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Електронний «Дебет-Кредит»

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі