Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Порушення законодавства про працю очима перевіряючих. Як убезпечити підприємство?

Дізнайтеся про це на вебінарі «Дебету-Кредиту» вже 23 травня!

Запрошуємо на спільний вебінар фахівця Держпраці та фахівця «Дебету-Кредиту». Говоритимемо про інспекційні відвідування та невиїзні інспектування. Отримаєте інформацію як саме дивляться на об'єкти інспектувань фахівці Держпраці. 

Своєю чергою, фахівець «Дебету-Кредиту» надасть практичні рекомендації щодо кадрового аудиту самостійно та розповість, як постійно бути готовим до інспектування. 

Також матимете можливість задати фахівцям запитання на «болючі» теми і гарантовано на них отримаєте відповіді.

 

Лектори: 

Валентин Володимирович Шаботинський — начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київський області. Більше 20 років працює у сфері трудових відносин. Спеціаліст в області контролю за додержанням законодавства про працю. Підготував та видав методичні посібники щодо захисту трудових прав громадян. Учасник міжнародних семінарів з питань праці

Галина Казначей — бухгалтер-експерт, консультант з питань оподаткування та трудового законодавства, лектор, автор статей у спеціалізованих виданнях, блогер

 

Дата проведення: 23 травня о 13:00.

Вартість: 350 грн.

 

!!! Для передплатників «Дебету-Кредиту» на електронний пакет «Профі» або паперовий журнал участь у вебінарі безкоштовна.

Щоб зареєструватися перейдіть на сторінку вебінару>>> 

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Трудові відносини , Вебінар

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі