Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Акції і подарунки

Нові переваги для передплатників електронного «Дебету-Кредиту»: спецвипуск «Підсумки місяця»

Нові переваги для передплатників електронного «Дебету-Кредиту»: спецвипуск «Підсумки місяця»

Минулої осені усі передплатники електронної версії «ДК» у додаток до звичайних щотижневих випусків, стали отримувати ще і спеціальні тематичні номери: «Єдиний податок-2012» і актуальний «Податковий кодекс». А в цьому півріччі, окрім тематичних спецвипусків, з’являться ще й спецвипуски підсумкові!

З 2 лютого тільки для передплатників електронного «Дебету-Кредиту» редакція щомісяця готуватиме новий спецвипуск «Підсумки місяця».

«Підсумки місяця» — це розширений огляд найбільш цікавих професійних новин за місяць, в яких не лише перераховані нововведення, а й подано їх докладний опис.

Усі номери спецвипуску «Підсумки місяця» будуть завантажуватися до програми GC Reader кожного першого четверга наступного місяця аналогічно завантаженню номерів електронного «Дебету-Кредиту».

Бажаємо вам приємного прочитання!

 

 

Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Акції і подарунки
Теги:
Електронний «Дебет-Кредит»

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі