Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

Банки опустили кредитні ставки для населення нижче 35% річних

Процентні ставки за новим кредитами банків для населення в березні 2021 року в національній валюті становили 34,4% річних

«РБК-Україна» розповідає, що процентні ставки за новим кредитами банків для населення в березні 2021 року в національній валюті становили 34,4% річних. У порівнянні з лютим ставки знизилися на 0,2 в. п.

Про це свідчать оперативні дані Національного банку України.

За даними НБУ, ставки за новими кредитами для населення в іноземній валюті знизилися на 0,2 в.п. до 6,2% річних.

Ставки за гривневими кредитами для підприємств за березень зросли з 8,2% до 8,3% річних, за валютними не змінилися – 4,3% річних.

Кредитний портфель банків за березень 2021 рік не змінився - 851 млрд грн, в т. ч. населення зріс на 1,7% до 205 млрд грн, підприємств скоротився на 0,4% до 735 млрд грн.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Позика , Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі