• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

ПриватБанк відновив платежі корпоративних клієнтів та інших госпсуб'єктів

Вилучено з «Моїх новин»

За всіма своєчасно створеними податковими платежами корпоративних клієнтів, незалежно від часу їх фізичної оплати, штрафні санкції застосовуватися не будуть

ПриватБанк відновив платежі корпоративних клієнтів та інших госпсуб'єктів

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Як повідомляє прес-служба ПриватБанку, ПриватБанк відновив проведення платежів корпоративних клієнтів та інших суб'єктів господарювання незалежно від дати надходження коштів на рахунку.

За всіма своєчасно створеними податковими платежами корпоративних клієнтів, незалежно від часу їх фізичної оплати, штрафні санкції застосовуватися не будуть.

Про те, що ПриватБанк відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб також повідомили у Мінфіні.

У повідомленні йдеться, що всі платежі ініційовані вчора будуть виконані сьогодні. 

Для того, щоб провести оплату всіх податків та зборів та уникнути штрафів сьогодні операційний день буде подовжено.

Також Міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що впродовж доби буде представлено голову правління та наглядову раду.

***

Новини на тему:

"ПриватБанк" націоналізовано!

 У НБУ не бачать жодних проблем для клієнтів "ПриватБанку" після націоналізації

"ПриватБанк" тимчасово заморозив залишки на рахунках корпоративних клієнтів

Додаткові гарантії для вкладників "ПриватБанку" - законопроект від Президента

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/Банки

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Банки»