Головна Усі новини Фінанси і банки Валюта і цінні папери

252 постанови НБУ втратили чинність у зв'язку з новим валютним регулюванням

З 7 лютого 2019 року почали діяти нові правила роботи з інвалютою. У зв'язку з цим втратили чинність 252 нормативно-правових акти Нацбанку

Нагадаємо, що з 7 лютого почали діяти нові правила роботи з інвалютою, які поширюються на всіх суб'єктів ЗЕД-діяльності. Саме в цей день введено в дію Закон «Про валюту і валютні операції» та всі постанови НБУ, з ним пов'язані.

З аналізом Закону №2473 можна ознайомитися тут. Про затвердження всіх постанов НБУ щодо практичного застосування його норм ми розповідали ось тут,  а докладний аналіз основних 8-ми постанов ми надавали в окремій аналітиці.

У зв'язку з набранням чинності цього Закону втратили чинність 252 нормативно-правових акти Національного банку України. Це передбачено постановою НБУ від 05.02.2019 р. №31.

Переглянути весь перелік документів, які втратили чинність, можна тут>>

***

Читайте також:

 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Фінанси і банки / Валюта і цінні папери
Теги:
Валюта , Банки , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі