Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Порядок розрахунку середньої зарплати №100 планують змінити: з’явився проєкт постанови

На сайті СПО профспілок розміщено проєкт постанови КМУ «Деякі питання обчислення середньої заробітної плати». Ним планують внести зміни до Порядку №100, зокрема, щодо урахування премій при розрахунку середньої зарплати

На сайті СПО профспілок 15 квітня розміщено проєкт постанови КМУ «Деякі питання обчислення середньої заробітної плати». Ним передбачається викласти в новій редакції абз. 2 та 3 п. 3 Порядку №100.

Зокрема, до розрахунку середньої зарплати будуть включатися:

  • суми нарахованої заробітної плати, в тому числі премії за місяць та інших стимулюючих виплат за підсумками місяця. Вони враховуватимуться у тому місяці, за який вони нараховані. Виплати враховуватимуться у розмірах, в яких вони нараховані, без виключення  сум відрахування на податки, стягнення аліментів тощо, за  винятком  відрахувань  зі заробітної плати осіб, засуджених за вироком суду до виправних робіт без позбавлення волі;
  • премії (в тому числі премії за місяць) та інші стимулюючі виплати за підсумками певного періоду при обчисленні середньої заробітної плати включатимуться в заробіток періоду, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця їх нарахування. Для цього до заробітку відповідних місяців розрахункового періоду додаватиметься частина, яка визначатиметься діленням суми премії та іншої стимулюючої виплати за підсумками роботи за певний період на кількість відпрацьованих робочих днів періоду, за який вони нараховані, та множенням на кількість відпрацьованих робочих днів кожного відповідного місяця, що припадає на розрахунковий період.

 

Що це означає і чим відрізняється від того, що є зараз? 

Про врахування премій при розрахунку середньої зарплати при нині чинній редакції Порядку №100 ми докладно розповідали тут і тут.

Нагадаємо, що з 12 грудня 2020 року, якщо премія нарахована за період більший за місяць (наприклад, за квартал), треба поділити суму премії на кількість відпрацьованих працівником робочих днів у періоді (наприклад,  кварталі), за який вона нарахована. 

Далі цю премію враховують за місяці такого кварталу окремо, перемножуючи результат ділення на кількість відпрацьованих працівником робочих днів у кожному місяці такого кварталу. 

Але це правило працює лише тоді, якщо місяці, за які нараховано премію, входять до розрахункового періоду! Тобто це означає, що якщо квартал, за який нараховано премію, цілком увійшов до розрахункового періоду, то премія потрапить до розрахунку середньої зарплати цілком. Якщо ж, наприклад, премія нарахована у розрахунковому періоді, але за попередній період, який до розрахункового не потрапляє (наприклад, премію нараховано у квітні 2020 року за 1 квартал 2020 року), то вона до розрахунку не потрапить. 

Якщо ж до Порядку №100 внесуть зміни за коментованим проєктом, то ділити премію на кількість робочих днів за планом і множити на кількість відпрацьованих робочих днів за фактом треба буде навіть у випадку, якщо премія виплачується за один місяць! 

Також до заробітку відповідних місяців розрахункового періоду буде додаватися частина премії, яка визначатиметься діленням суми премії та іншої стимулюючої виплати за підсумками роботи за певний період на кількість відпрацьованих робочих днів періоду, за який вони нараховані та множенням на кількість відпрацьованих робочих днів кожного відповідного місяця, що припадає на розрахунковий період

На нашу думку, це означає, що премії, нараховані у розрахунковому періоді за минулі періоди, які не потрапили до розрахункового періоду, будуть включатися до розрахунку середньої зарплати. 

Більш того, проєктом постанови планується запровадити тримісячний строк від дати набрання нею чинності для донарахування роботодавцями  середньої зарплати працівникам, яким було нараховано середній заробіток з 12 грудня 2020 року до дати набрання чинності нової постанови, без врахування премій за минулі періоди!

Тобто правила врахування премій зміняться не тільки на певну дату, а й заднім числом. Єдине, що оскільки йдеться не про помилку роботодавців, а про зміну нормативного документа, відображати таке донарахування слід буде в тому місяці, коли воно відбудеться (тобто в якийсь із днів зазначеного трьохмісячного строку після того, як нова постанова набере чинності). Жодних штрафів це не повинно спричинити! Принаймні, ми сподіваємось, що позиція податківців буде саме такою.  Але поки немає й, мабуть, не буде до набрання чинності нової постанови роз'яснень Мінекономіки щодо цих змін.

Також вносяться зміни до переліку виплат, які не враховуються до середньої зарплати. Зокрема, до них будуть відноситися виплати, пов'язані зі святковими виплатами, та ще винагорода за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Відпустки , Заробітна плата

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 9

Новини по темі

Консультації по темі