Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Повідомляти податкову у разі переведення працівника на іншу посаду не потрібно

Чинним законодавством на сьогодні не передбачено повідомлення ДПІ про переведення працівника на іншу роботу на тому ж підприємстві, організації чи установі

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до ДПІ за місцем реєстрації платника ЄСВ (роботодавця) на підставі частини третьої ст. 24 КЗпП та в порядку, визначеному постановою КМУ від 17.06.2015 р. №413. Ця стаття КзПП забороняє допуск працівника до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та відповідного повідомлення.

Водночас переведення на іншу роботу – не є укладенням трудового договору. Це окрема дія, яка регулюється іншою нормою КзПП - статтею 32 КЗпП. Переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у статті 33 цього Кодексу та в інших випадках, передбачених законодавством.

Чинне законодавство на сьогодні не передбачає повідомлення ДПІ про переведення працівника на іншу роботу на тому ж підприємстві, організації установі.

Автор:
Кравчук Олексій, д.ю.н., аудитор
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?