Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Уряд скасував повідомлення про прийняття на роботу директорів

Кабмін на своєму засіданні 12 лютого ухвалив рішення щодо скасування повідомлення податкової про прийняття на посаду керівника. Щоправда, постанова набере чинності тільки через три місяці з дня опублікування.

На засіданні Уряду 12 лютого 2020 року було прийнято низку рішень, покликаних спростити життя підприємцям та стимулювати розвиток економіки. Серед них - постанова КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413".

Нею усунено дублювання інформації до ДПСУ від державних органів та підприємств, установ, організацій щодо прийняття на роботу працівника (на посаду керівника). Так, скасовується необхідність подання до податкової повідомлення  про прийняття на посаду керівника.

Нагадаємо, що досі ДПС отримувала такі дані з двох джерел інформації:

  1. в порядку інформаційної взаємодії з Єдиним державним реєстром;
  2. від  підприємств, установ, організацій

Поки що текст постанови не оприлюднений. За проектом, у Постанові №413 буде уточнено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Тобто подавати окреме повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства (установи, організації) не потрібно буде.

Крім того, Постанова №413 приводиться у відповідність до:

За текстом проекту, ця постанова набере чинності через три місяці з дня її опублікування. Про появу тексту та офіційне опублікування повідомимо в окремій новині.

***

Читайте також:Скасування повідомлення про прийняття директорів: з'явився текст постанови! 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 11

Новини по темі

Консультації по темі