Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Незабаром з'являться типові форми трудових договорів для надомної та дистанційної роботи: затверджено наказ

Мінекономіки затвердило наказ щодо типових форм трудового договору для надомної та дистанційної роботи

5 травня Мінекономіки затвердило наказ про типові форми договорів про надомну і дистанційної роботи. Про це в Facebook повідомив заступник міністра економіки з питань цифрового розвитку Ігор Дядюра. 

Проте наказ ще має пройти реєстрацію в Мін'юсті та планується, що він почне діяти з дати офіційного опублікування. Тобто наразі типових форм договорів ще немає.

Нагадаємо, що З 27 лютого діє Закон №1213-IX щодо запровадження двох самостійних видів (форм) роботи – дистанційної та надомної. Для цього у КЗпП введено дві нові статті:

В них, крім порядку оформлення таких видів робіт, також прописано про типові форми трудового договору про надомну та дистанційну роботи та їх затвердження Мінекономіки. При цьому додержання письмової форми є обов’язковим при укладенні трудового договору про надомну та дистанційну роботу. Докладно про порядок оформлення дистанційної та надомної роботи ми розповідали у своїй аналітиці тут

А 8 квітня Мінекономіки розробило проєкт наказу «Про затвердження типових форм трудових договорів про надомну та дистанційну роботу». Його розміщено на сайті СПО об’єднань профспілок України.

Проєкт наказу містить:

  • типову форму трудового договору про надомну роботу;
  • типову форму трудового договору про дистанційну роботу.

Переглянути проекти цих форм можна за посиланням.

 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини , Договір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі