Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Заяви щодо дозволу на роботу іноземця доповнять категорією «гіг-спеціаліст»

З 14 серпня вступив в дію Закон «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» №1667-ІХ в зв’язку з чим виникла необхідність доповнення форм заяв на отримання та продовження дозволу на роботу іноземця новою категорією

На сайті Федерації професійних спілок України було розміщено для обговорення проект постанови КМУ «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови КМУ від 15 листопада 2017 р. №858 «щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства».

Ця постанова ставить за мету привести постанову КМУ від 15.11.2017 р. №858 у відповідність до Закону №1667 «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», яким зокрема було запроваджено правовий режим «Дія Сіті» та визначено організаційні, правові й фінансові засади його функціонування. Про прийняття цього Закону ми повідомляли тут, а з детальним розбором пільгового режиму який ним передбачено можна ознайомитись за посиланням на наш аналітичний матеріал.

Зокрема, Законом №1667 було внесено зміни до ст. 42-1 Закону «Про зайнятість населення» шляхом доповнення нової категорії іноземців та осіб без громадянства праця яких може застосовуватись на підставі дозволу, а отже потребують доповнення відповідною групою і заяви роботодавця на отримання такого дозволу.

Мова йде про таку категорію працівників як «гіг-спеціаліст», яка згідно зазначеного проекту доповнюється у Додатки 1 та 2 Постанови КМУ від 15.11.2017 р. №858 (заяви на отримання та продовження дозволу).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі