Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Заяви щодо дозволу на роботу іноземця доповнять категорією «гіг-спеціаліст»

З 14 серпня вступив в дію Закон «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» №1667-ІХ в зв’язку з чим виникла необхідність доповнення форм заяв на отримання та продовження дозволу на роботу іноземця новою категорією

Заяви щодо дозволу на роботу іноземця доповнять категорією «гіг-спеціаліст»

На сайті Федерації професійних спілок України було розміщено для обговорення проект постанови КМУ «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови КМУ від 15 листопада 2017 р. №858 «щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства».

Ця постанова ставить за мету привести постанову КМУ від 15.11.2017 р. №858 у відповідність до Закону №1667 «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», яким зокрема було запроваджено правовий режим «Дія Сіті» та визначено організаційні, правові й фінансові засади його функціонування. Про прийняття цього Закону ми повідомляли тут, а з детальним розбором пільгового режиму який ним передбачено можна ознайомитись за посиланням на наш аналітичний матеріал.

Зокрема, Законом №1667 було внесено зміни до ст. 42-1 Закону «Про зайнятість населення» шляхом доповнення нової категорії іноземців та осіб без громадянства праця яких може застосовуватись на підставі дозволу, а отже потребують доповнення відповідною групою і заяви роботодавця на отримання такого дозволу.

Мова йде про таку категорію працівників як «гіг-спеціаліст», яка згідно зазначеного проекту доповнюється у Додатки 1 та 2 Постанови КМУ від 15.11.2017 р. №858 (заяви на отримання та продовження дозволу).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор: Станіслав Горбовцов

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»