Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Як працюватимемо та відпочиватимемо у червні 2022 року?

У червні українці мали б мати подовжені вихідні з 11 по 13 червня (Трійця), а також вихідний 28 червня (День Конституції). Але через війну працівники працюватимуть в ці дні з оплатою праці як у звичайний (несвятковий) робочий день
Як працюватимемо та відпочиватимемо у червні 2022 року?

Нагадаємо, що відповідно до статті 73 КЗпП на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться, зокрема, у такі святкові і неробочі дні:

  • Трійця – цього року 12 червня (неділя) ;
  • День Конституції України – 28 червня (вівторок).

 

За старими правилами

За статтею 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день співпадає з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тобто вихідним днем мав б бути понеділок 13 червня (перенесення вихідного з 12.06.2022 р.) та 28 червня (святковий день).

У такому разі загалом буде: календарних днів – 30; робочих днів – 20; вихідних та святкових днів – 10.

Порядок розрахунку норми тривалості робочого часу на підприємстві у 2022 році можна переглянути тут >>>

 

З 24 березня діють нові правила

Закон № 2136 ці правила змінив на час війни.

У період дії воєнного стану* не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої - п’ятої статті 67 та статей 71-73 (святкові і неробочі дні).

На практиці це означає, що офіційних святкових та неробочих днів в Україні немає. При цьому графік роботи та час відпочинку встановлює роботодавець.

Тому, чи дотримуватися старих правил і не працювати в понеділок, або, якщо є необхідність, вивести людей у ​​понеділок на роботу – кожен керівник підприємства чи фізособа-роботодавець вирішують у 2022 році самостійно.

Зверніть увагу: максимальна тривалість робочого тижня під час війни збільшена і становить вже не 40, а 60 годин (ч.1 ст. 6 Закону № 2136). Тому скасовані свята можуть увійти в норму робочого часу і оплачуватися в одинарному розмірі, якщо роботодавець не вирішить, що такий день буде вихідним (і не оплачуваним).

Відповідно й банки скоріш за все будуть працювати в звичайному режимі.

Відміна свят та вихідних впливає й на нарахування відпускних. Як тепер порахувати стаж, який дає право на щорічну відпустку? Як рахувати середню зарплату? І що робити з тривалістю відпустки? Про це ми розповідали тут.

__________

* Воєнний стан в Україні продовжено ще на 90 діб – до 23 серпня. Президент підписав відповідний Закон №2263. Про це читайте тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими! 

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Суспільство , Трудові відносини , Воєнний стан

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі