Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Воєнний стан та мобілізацію продовжено ще на три місяці – до 23 серпня: закони в дії!

Воєнний стан та загальна мобілізація в Україні продовжені ще на 90 діб – до 23 серпня. 22 травня Президент підписав відповідні Закони №2263 та №2264. Вони вже опубліковані та набрали чинності
Воєнний стан та мобілізацію продовжено ще на три місяці – до 23 серпня: закони в дії!

Воєнний стан

Нагадаємо, що вранці 24 лютого росія розпочала війну проти нашої держави. Тоді Президент оперативно підписав Указ №64/2022, яким в Україні запроваджено воєнний стан з 24 лютого  строком на 30 діб. Згодом його було двічі продовжено (до 25 квітня та до 25 травня). 

Та, на жаль, війна триває й надалі. З огляду на це, 18 травня Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт №7389 "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні".

За ним строк дії воєнного стану в Україні буде продовжений з 05:30 25 травня 2022 року строком на 90 діб.

22 травня на черговому засіданні ВРУ прийнято в цілому цей законопроєкт. Цього ж дня, як свідчить інформація з карточки законопроєкта, його підписав Президент.

23 травня Закон № 2263–IX офіційно опубліковано в «Голосі України» №109 (7859). Цього ж дня він набрав чинності (з дня його опублікування).

 

Загальна мобілізація

22 травня нардепи також ухвалили законопроєкт про продовження мобілізації в Україні. Вона триватиме щонайменше ще 90 днів – до 23 серпня. Про це йдеться в Телеграм-каналі Ярослава Железняка.

Кого саме призиватимуть, а кого ні - ми писали тут.

Закон №2264–IX також офіційно опублікований в «Голосі України» від 23.05.2022 р. №109 (7859). Набирає чинності 24 травня 2022 року.

***

Читайте також: Воєнний стан діє до 25 травня: які наслідки для бізнесу? 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Суспільство , Воєнний стан

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі