• Посилання скопійовано

Як роботодавцям надсилати списки для бронювання працівників: розʼяснює Мінекономіки

Неподання Мінекономіки списку в електронній формі (у форматах Excel та PDF) суттєво подовжує строк його опрацювання та перевірки, що безпосередньо впливає на оперативність прийняття рішення про бронювання військовозобов'язаних

Як роботодавцям надсилати списки для бронювання працівників: розʼяснює Мінекономіки

Мінекономіки у листі від 22.03.2023 р. № 2704-20/12365-03 пояснило, в якому форматі подавати списки військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час.

Погоджені Генштабом ЗСУ (СБУ, Службою зовнішньої розвідки) за результатами розгляду щодо повноти заповнення та наявності обґрунтувань списки військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час (далі - списки), подані відповідно до п. 4 - 8 цього Порядку № 76, Генеральний штаб ЗСУ (СБУ, Служба зовнішньої розвідки) подає Мінекономіки.

Мінекономіки рекомендує подавати список до Мінекономіки в паперовій та/або електронній формі (у форматах Excel та PDF). Відповідна інформація зазначена у листі від 06.02.2023 р. № 2704-20/4897-03.

При чому неподання Мінекономіки списку в електронній формі (у форматах Excel та PDF) суттєво подовжує строк його опрацювання та перевірки, що безпосередньо впливає на оперативність прийняття рішення про бронювання військовозобов'язаних.

У випадку подання списків у електронній формі (через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ) або засобами електронної пошти) повторно рекомендується також подавати Мінекономіки списки у форматах Excel та PDF.

Мінекономіки розглядатиме списки виключно після їх погодження Генеральним штабом ЗСУ (СБУ, Службою зовнішньої розвідки).

Зверніть увагу, погодження списків регіональними (територіальними) органами СБУ або Служби зовнішньої розвідки Порядком № 76 не передбачено.

Всі новини на тему бронювання працівників дивиться тут.

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»