• Посилання скопійовано

Перше оформлення трудової книжки: як та коли здійснюється?

За розʼясненням Держпраці, трудова книжка оформлюється за першим місцем роботи. Заповнення трудової книжки вперше проводиться не пізніше 5 днів після прийняття працівника на роботу

 Перше оформлення трудової книжки: як та коли здійснюється?

Працівниця, яку 2 дні тому прийняли на перше для неї місце роботи у крамниці, поцікавилася у посадовця управління інспекційної діяльності у Запорізькій області, як оформити трудову книжку.

Інспектор роз'яснив, що трудова книжка оформлюється за першим місцем роботи. Для цього працівник подає власнику або уповноваженому органу (особі, відповідальній за ведення трудових книжок) паспорт, диплом або інший документ про освіту чи професійну підготовку. Заповнення трудової книжки вперше проводиться не пізніше 5 днів після прийняття працівника на роботу. З 2021 року в Україні використовуються електронні трудові книжки як цифрові аналоги паперових. Проте працівники, які хочуть отримувати відомості про трудову діяльність саме у паперовій формі, зможуть і надалі користуватися такою можливістю.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»