• Посилання скопійовано

Чи може роботодавець відмовити у видачі довідки про заробітну плату?

Фахівці Держпраці підкреслили, що стаття 49 КЗпП зобов’язує роботодавця видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на підприємстві

Чи може роботодавець відмовити у видачі довідки про заробітну плату?

Це питання цікавило працівницю однієї із запорізьких крамниць. Посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області роз’яснили, що ст. 49 КЗпП зобов’язує роботодавця видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на підприємстві, в установі, організації. 

У документі зазначаються спеціальність, кваліфікація, посада, час роботи та розмір заробітної плати. Також інспектори звернули увагу на недопущення мобінгу, дискримінації працівників із ВІЛ/СНІД та інвалідністю, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у трудових відносинах, а ще згадли про необхідність психологічної підтримки працівників на робочих місцях.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»