• Посилання скопійовано

Правила проведення остаточного розрахунку при звільненні: нагадування від Держпраці

У день звільнення слід видати працівникові копію наказу про звільнення та письмове повідомлення про нараховані та виплачені йому суми. Всі вказані в повідомленні виплати також проводяться в день звільнення

Правила проведення остаточного розрахунку при звільненні: нагадування від Держпраці

Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці зазначає, що стаття 47 Кодексу законів про працю України зобов’язує роботодавця в день звільнення видати працівникові копію наказу чи розпорядження про звільнення та письмове повідомлення про нараховані та виплачені йому суми.

Всі вказані в повідомленні виплати, відповідно до статті 116 Кодексу, також проводяться в день звільнення. Якщо працівник у цей день не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення ним вимоги про розрахунок. Ці норми законодавства роз’яснив, відповідаючи на запитання працівника закладу торгівлі, посадовець управління інспекційної діяльності у Запорізькій області. Він також звернув увагу на те, що роботодавець зобов’язаний на вимогу працівника внести до його трудової книжки належні записи про звільнення.  

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»