• Посилання скопійовано

До 15 липня посередники з працевлаштування мають відзвітувати до центру зайнятості

До 15 липня суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, повинні подати до центру зайнятості інформацію про кількість працевлаштованих громадян за ІІ квартал

До 15 липня посередники з працевлаштування мають відзвітувати до центру зайнятості

За інформацією Державного центру зайнятості,  до 15 липня необхідно подати звітність «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» за ІІ квартал 2024 року.

 

Форма звітності

«Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» (Форма № 1-ПА (квартальна))

 

Яким наказом затверджено форму звітності

Наказ Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851 «Про затвердження форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» та Порядку її подання»

 

Хто подає

Суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

У разі наявності у суб’єкта господарювання філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів, форма звітності № 1-ПА подається таким суб’єктом господарювання за результатами здійснення діяльності усіх його підрозділів.

 

Куди подається

1. В електронному вигляді (з накладенням кваліфікованого електронного підпису): через персональний кабінет, який створюється роботодавцем або уповноваженою ним особою, що розташований на порталі служби зайнятості;

2. У паперовій формі із засвідченням підписом керівника/фізичної особи - підприємця або уповноваженої ним (нею) особи - до центру зайнятості.

 

Термін та строк подання

Щоквартальну - не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу.

У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання звіту є перший після нього робочий день.

 

Відповідальність

Відповідно до частини четвертої статті 53 Закону України «Про зайнятість населення» у разі неподання або порушення порядку подання суб'єктом господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні, відповідно до цього Закону відомостей про працевлаштованих ним осіб стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Джерело: Державна служба зайнятості

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»