
Finance.ua розповідає, що у Мінекономіки задоволені перебронюванням. Компанії можуть бронювати співробітників, якщо відповідають критеріям: наприклад, зарплата від 20 тис. грн.
Жодних глобальних змін щодо правил бронювання працівників не передбачається. У Мінекономіки задоволені тим, як пройшов процес перебронювання. Про це повідомив заступник Міністра економіки Віталій Кіндратів.
«Ми задоволені тим, як пройшов процес перебронювання, нові правила запрацювали. Є можливість для тих, хто реально є критичними, збільшити відсоток заброньованих. Комісія при Міноборони розглядає, наскільки це важливо для оборони, для економіки, й приймає відповідні рішення. Майже всі, хто мав на це право по новим критеріям, отримали критичність і можуть бронювати своїх співробітників», – розповів Кіндратів.
Також він прокоментував, чи плануються зміни щодо правил бронювання.
«Поки що ніяких глобальних змін не передбачається», – заявив Кіндратів.