• Посилання скопійовано

Уточнено повноваження Держпраці

Уряд вніс змін до Положення про Державну службу України з питань праці

Уточнено повноваження Держпраці

Кабмін постановою від 18.08.2017 р. № 630 вніс зміни до Положення про Державну службу України з питань праці, затверджене постановою КМУ від 11.02.2015 р. № 96. Таким чином Положення приведено у відповідність до чинного законодавства.

Зокрема, встановлено, що Держпраці є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Одночасно скасовано повноваження Держпраці щодо погодження видачі спеціальних дозволів на користування надрами в частині державного гірничого нагляду та покладено на службу обов'язок брати участь в організації медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та щорічному обов'язковому медичному огляді працівників віком до 21 року.

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Праця та соціальний захист/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»