Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю й надалі буде 544 грн

Натомість для осіб, зазначених у частині першій ст. 22 Закону „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, визначено чітку суму допомоги у розмірі 1160 грн

Фонд соцстраху на випадок безробіття постановою від 30.11.2016 р.  №122 встановив такий мінімальний розмір допомоги по безробіттю:

- для осіб, зазначених у частині другій ст. 22 Закону „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, - 544 грн (такий розмір допомоги був і в 2016 році);

- для осіб, зазначених у частині першій ст. 22 Закону „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” -  1160 грн. Нагадаємо, що раніше встановлювлювалося: якщо розмір допомоги по безробіттю менший 80 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, допомога по безробіттю такій особі виплачується у розмірі 80 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відповідно втрачає чинність постанова правління Фонду від 04.12.2015 р. № 77.

Постанова №122 чинна  з дати опублікування - з 27.12.2016 р. Опублікована в  "Офіційному віснику Українии" №100/2016.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Фонд безробіття , Суспільство , Фінансова допомога

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +