Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

ФОП подав звіт з ЄСВ не за встановленою формою: які наслідки

Звіт з ЄСВ, поданий не за встановленою формою, вважається неподаним

Податківці у підкатегорії 301.09 «ЗІР» зазначили, що форми та строки подання звітності з єдиного внеску передбачено Порядком №435.

За ним Звіт з ЄСВ, поданий не за встановленою формою, вважається неподаним. До фізичної особи – підприємця, яка протягом року своєчасно сплачувала єдиний внесок, але подала річний звіт не за встановленою формою, застосовується відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 170 грн., а повторно протягом року – 1020 грн. Також, за подання не за встановленою формою звіту застосовується адміністративна відповідальність.

Згідно з ч. 1 ст. 165-1 КУпАП, зокрема, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску, – тягне за собою накладення штрафу від 30 до 40 нмдг.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне із правопорушень, зазначених у ч. 1 ст. 165-1 КУпАП, – тягнуть за собою накладення штрафу від 40 до 50 нмдг.

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Підприємці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?